خانه ⬅️ آزاد ⬅️ معرفی ارز داش Dash (DASH)

معرفی ارز داش Dash (DASH)

image

معرفی ارز داش Dash (DASH)

 

 

داش چیست؟

داش به عنوان پول دیجیتال نسل بعدی محسوب می شود. معامله و انتقال توسط یک پلت فرم منبع باز، از همتایان به همتایان، نیاز به افرادی را که به طور کامل وابسته به بانک هستند، برای انتقال وجوه، کاهش می دهد. انتقال توسط یک شبکه توزیع شده کنترل و تأیید می شود. این ویژگی های مشابه Bitcoin با چند ویژگی اضافی مانند معاملات فوری، معاملات خصوصی افزایش یافته و یک سیستم حکومتی غیرمتمرکز است.

 

Dash در حال حاضر (۲ آبان ۱۳۹۶) رتبه ۶ را با افزایش ۱۰ درصدی در بین ارز های دیجیتال در بازار کسب کرده است همینطور درApp store پذیرفته شده است. این ثابت می کند که تقاضا و رتبه بندی ارز در حال افزایش میباشد و دلیل دیگر این است که با قیمت بسیار گران Bitcoin ، مردم به Dash به عنوان یک گزینه جایگزین با نرخ رشد بالقوه نگاه می کنند.

 

ویژگی اصلی که افراد را به Dash جذب می کند به عنوان “ سیستم Dark send ” شناخته شده است یعنی این امر باعث می شود معاملات غیر قابل جستجو باشند. بدون نیاز به حساب، ثبت نام و عدم شناسایی هویت برای اهداف ناشناس بودن، داش DASH  بهتر از Bitcoin است و باعث می شود Dash بیشترین حریم خصوصی را حفظ نماید.

 

 

چرا باید داش را انتخاب می کنند؟

۱) Dash خصوصیات امنیتی و تراکنش های شخصی هر فرد را به خوبی حفظ میکند.

۲) Dash تکنولوژی نوآورانه ای است که به کاربران امکان می دهد تا ظرف چهار ثانیه به صورت فوری و غیر قابل برگشت پول ارسال کنند

READ  کسب درآمد از دو سایت Grand

۳) جهانی بودن این ارز فرقی نمیکند که شمادر کدام کشور هستید و یا در کجای دنیا زندگی میکنید از هر کجای دنیا میتوانید با استفاده از داش DASH هر مقدار پولی را که میخواهید بصورت Dash دریافت و یا پرداخت میکنید.

۴) ارزان برای استفاده، اکثر معاملات هزینه تنها چند سنت است که بسیار ارزان تر از سایر خدمات است

 

داش DASH اولین ارز دیجیتال است که دارای یک شبکه دو سطحی است. سطح اول از معدنچی هایی است که معاملات را به بلوک های زنجیره ای می نویسند و سطح دوم نیز master nodes است. این سرورها هستند که به ویژگی های حریم خصوصی و معاملات سریع اجازه می دهد. در آینده، آنها احتمالا قادر خواهند بود ویژگی های منحصر به فرد Dash را ارائه دهند که می تواند آنها را در دسته بندی منحصر به فرد خودش با ارائه چیزهای دیگر ارزهای دیجیتال نمی تواند نگه دارد.

 

 

برای بازدید از سایت DASH کلیک نمایید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *