خانه ⬅️ آزاد ⬅️ معرفی ارز (Monero (XMR

معرفی ارز (Monero (XMR

image

ارز دیجیتال مونرو

 

مونرو یک رمزنگاری امن، خصوصی و غیر قابل کشف است. این منبع باز (Open Source)است و برای همه قابل دسترسی است. با مونرو، شما بانک خود هستید. فقط شما کنترل و مسئول منابع مالی خود هستید. حساب ها و معاملات شما خصوصی هستند .

چرا مونرو ؟

 

۱٫   مونرو امن است

یک رمزنگاری غیر متمرکز است، به این معنی که امنیت پول نقد دیجیتالی توسط یک شبکه از کاربران عمل می کند. تراکنش ها توسط توافق توزیع تایید شده و سپس به طور قابل توجهی در Block chain  ثبت می شود. نیازی به اعتماد شخص ثالث نداشته باشید که مونور شما را امن نگه دارد.

 

۲٫   مونرو خصوصی است

مونرو از امضاهای حلقه استفاده می کند و معاملات محرمانه را محکوم می کند تا مقدار، ریشه و مقصد همه معاملات را مختل کند. مونرو تمام مزایای یک رمزنگاری غیر متمرکز را بدون هیچ گونه امتیاز خاصی ارائه می دهد.

 

۳٫   مونرو قابل شناسایی نیست

ارسال و دریافت آدرس ها و همچنین مقادیر انجام شده به طور پیش فرض با مشکل مواجه می شوند. معاملات در بلوک زنجیره ای Monero نمی توانند با یک کاربر خاص یا هویت واقعی در ارتباط باشند.

 

۴٫  مونرو قابل تعویض است

مونرو قابل تعویض است زیرا به طور پیش فرض خصوصی است. در حالت فعلی، بسیار ناچیز است که مونرو به علت ارتباط آن در معاملات قبلی، توسط فهرست مبادلات یا فروشندگان به لیست سیاه اضافه شود.

 

READ  سیستم پونزی چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *