خانه ⬅️ آزاد ⬅️ معرفی ارز (Lisk (LSK

معرفی ارز (Lisk (LSK

معرفی ارز (Lisk (LSK

image

لیسک چیست ؟

پلت فرم ابتکاری جدیدی است برای ساختن برنامه های block chain که در چارچوب زبان جاوا اسکریپت محبوب قرار دارد; تیم Lisk قصد دارد تا هزاران نفر از توسعه دهندگان را برای ایجاد برنامه های جدید با استفاده از تکنولوژی بلوکچین باز کند.

 

در سال های اخیر، بسیاری از شرکت ها، موسسات و سازمان ها شروع به کشف فرصت هایی برای استفاده از تکنولوژی بلاکچین کرده اند . با این حال، پیدا کردن و تأمین مالی برنامه نویسان که قادر به کدگذاری یک زیرساخت سفارشی block chain از ابتدا میباشند میتواند یک چالش مهمی باشد.

برنامه لیسک برای ارائه این زیرساخت. به جای اینکه مجبور باشیم کد اصلی core chain خود را بنویسیم، برنامه نویسان قادر به ایجاد برنامه های سفارشی، خاص صنعتی هستند که در بالای چارچوب Block chain Lisk کار می کنند.

در حالی که هنوز در حال توسعه است،  Lisk قصد دارد کاربر پسند باشد و به سوی تصویب توده ای هدایت می شود

 

تفاوت لیسک و بیت کوین

لیسک در درجه اول یک پلت فرم توسعه نرم افزار است، اگر چه یک رمزنگاری مرتبط با آن وجود دارد.

 Token Lisk (LSK) برای پرداخت هزینه ها یا انجام معاملات در برنامه های ساخته شده بر اساس چارچوب گسترده لیسک استفاده می شود. از سوی دیگر Bitcoin به عنوان یک ارز دیجیتال مستقل طراحی شده است که به طور جهانی قابل دسترسی است.

 

همینطور میتوان گفت لیسک درآینده مقابل اتریوم قرار میگیرد!

لیسک یک پلت فرم از ایجاد برنامه های غیر متمرکز است. بر خلاف اتریوم که بیشتر برنامه نویسان نیاز به یادگیری زبان برنامه نویسی Solidity دارند، لیسک با جاوا اسکریپت ساخته شده است که زبان شناخته شده و محبوبی دنیا است.

 

برای کدام یک از برنامه های کاربردی می توان از پلت فرم Lisk استفاده کرد؟

برخی از کاربردهای بالقوه برای برنامه های مبتنی بر Block chain عبارتند از: اثبات مالکیت، مدیریت زنجیره تامین، ثبت نام رای دهندگان و تخصیص منابع. صنایع که در حال تحقیق در مورد فن آوری بلوچین هستند، از مراقبت های بهداشتی به بخش مالی است. Lisk همچنین می تواند برای ایجاد شبکه های رسانه های اجتماعی، برنامه های چت و خدمات سرگرمی استفاده شود.

 

قیمت هر لیسک در حال حاضر :$۵٫۱۸

 

READ  کسب درآمد از اندروید 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *