خانه ⬅️ آزاد ⬅️ معرفی ارز Cobinhood

معرفی ارز Cobinhood

معرفی ارز Cobinhood 

image

 

 Cobinhood چیست؟

 

Cobinhood تبادل نسل بعدی محسوب می شود که در حل بسیاری از مشکلات موجود که سیستم فعلی خرید و فروش ارز با آن مواجه است کمک خواهد کرد. با استفاده از Cobinhood، مردم قادر خواهند بود تا حداکثر سود را به دست آورند؛ زیرا تبادل ارز ۰٪ را در مبادله رمزنگاری ارز و در محل انجام می دهد. Cobinhood به عنوان یک مبادله رمزنگاری غیر متمرکز، قصد دارد یک الگوریتم توافق برای پیشرفت فن آوری بلوچین مرتب سازی بر اساس زمان واقعی برای تبدیل شدن به امکان پذیری و ایجاد یک تجارت غیر متمرکز با فرکانس بالا طراحی کند.

ویژگی های Cobinhood

آنچه که Cobinhood را جالب تر می کند ویژگی های آن است. ویژگی های موجود در پلت فرم آن را جالب تر، امن و ایمن برای استفاده در مقایسه با دیگر مبادلات cryptocurrency استفاده می کند

 ویژگی ها عبارتند از:

هزینه معاملات صفر: Cobinhood اگر صفر معاملات صفر معاملات مبادله cryptocurrency. معامله گران می توانند از صفر معاملات تجارتی تا اهرم ۱۰ برابر برای معاملات نقطه و تجارت حاشیه بهره مند شوند.

سپرده دارایی رمزگذاری Secured: کاربر می تواند اکثریت قریب به اتفاق ذخیره های رمزنگاری خود را با استفاده از قفسه های آفلاین ذخیره کند. دارایی های رمزنگاری نیز می توانند در یک کیف پول آنلاین بسته به کاربر ذخیره شوند. کیف پول با بیمه تأمین می شود.

پشتیبانی از ارزهای فیات: ارزهای اصلی پشتیبانی از ارزهای اصلی Fiat مانند  USD، HKD، CAD، AUD، EUR، JPY، KRW و دیگران.

READ  کسب درآمد از سایت CLiXten

جهانی: پشتیبانی از زبان های اصلی مانند انگلیسی، ژاپن، چینی، اسپانیایی، روسی و کره ای در میان دیگران

خدمات صدور گواهینامه  ICO : Cobinhood به کاربران اجازه می دهد تا مسائل مربوط به نقدینگی ICO را در راه ساده و ایمن حل کنند. این فقط مبادله نیست این خود را به عنوان یک شرکت معتبر جهانی ICO معرفی می کند.

تطابق موتور با عملکرد بالا: موتور ترتیبی مطابق با Cobinhood می تواند میلیون ها سفارش در عرض یک میلی ثانیه پردازش کند. سیستم طراحی شده است تا به طور کامل توزیع شده و خودکار مقیاس پذیر برای دستیابی به تجربه تجاری واقعی در زمان واقعی به شدت در دسترس است.

تیم Cobinhood

تیم Cobinhood یک تیم واقعی است که کارشناسان بر روی آن قرار دارد. پوپو چن مدیرعامل و بنیانگذار این گروه است. او کارآفرین سریالی است و مدرک کارشناسی ارشد برق را دارد. CTO پوتچن مائو است که قبلا برای شرکت هایی مانند Ubiquiti Networks و ۱۷ media کار می کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *