خانه ⬅️ آزاد ⬅️ معرفی ارز (Particl (PART پارتیکل

معرفی ارز (Particl (PART پارتیکل

معرفی ارز (Particl (PART پارتیکل

image

ارز  (Particl (PART چیست؟

(Particl (PART یک پلت فرم رمزنگاری است که به طور کامل غیر متمرکز و ناشناس بازار است. Particl مشتریان را فرصتی برای فروش کالا و خدمات به صورت ناشناس ارائه می دهد. یکی از چیزهایی که شما باید در مورد Particl بدانید این است که این یک پلت فرم خودگردان است، به این معنی هیچ کس یا هیچ مقام مرکزی مجاز نیست تصمیم بگیرد که چه چیزی باید در پلتفرم ثبت شود یا نه. وظیفه این رأی گیری تصمیم گیری در مورد صاحبان که می توانند به منظور نظارت بر چیزهای میزبانی در بازار، اگر آنها می خواهند.

در حالی که مردم می توانند استدلال کنند که این یک ایده خوب نیست، شما نمی توانید هر چیزی که دوست دارید میزبانی کنید. چیزهایی مانند مواد شیمیایی خطرناک و سایر پیشنهادات اشتباه اخلاقی بلافاصله توسط جامعه رد می شوند. بنابراین، مهم است که درک کنیم که آنها بر روی پلت فرم محتوا هستند. تمام روش های مداخله به روش غیر متمرکز به دست می آیند.

Particl یک پلت فرم است و نه ویژگی. این به این معنی است که این پلت فرم به سکه های دیگر گسترش خواهد یافت تا بتواند با کل جامعه ی رمزنگاری مجازی سازگاری داشته باشد. بازار Particl فراهم می کند رابط کاربر پسند و بدون درز که در آن کاربران می توانند اقلام را با استفاده از سکه های دیگر در جامعه cryptocurrency خرید کنن. کاربران پلتفرم Particl در نهایت قادر به انجام معاملات با استفاده از سکه های دیگر در جامعه cryptocurrency خواهند بود، اما در عین حال، Particl، فروشندگان را تشویق می کند تا سکه های Particl را از طریق پاداشهای سهام حفظ کنند.

READ  ثبت نام و کسب درآمد Epay + ویدئو

Particl همچنین از پلاتفرم الگوریتم proof-of-stake استفاده می کند تا از لحاظ مالی به مردم کمک کند که چگونه پلتفرم امن باشد. همانطور که شبکه های پلتفرم رشد می کند و باعث می شود که بیشتر مورد استفاده قرار گیرد، دارنده ها پول بیشتری را به وجود می آورند و به این ترتیب، تجار را تشویق می کند تا بیشتر سرمایه گذاری و تمرکززدایی پلتفرم را افزایش دهند. Particl بیشتر غیر متمرکز است و منجر به محتوای محترم تر خواهد شد.

اکثریت جامعه cryptocurrency میتوانند ادعا کنند، یک بازار آسان برای استفاده از بازار غیر متمرکز و ناشناس، مسیری است که جهان رمزنگاری در حال انجام است. Particl در حال حاضر دارای بازار است در حالیکه سایر سیستم عاملها دارای چشم اندازهایی برای توسعه یک بازار غیر متمرکز و ناشناس هستند. همه این ها به یک پلت فرم موفق نیاز دارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *