خانه ⬅️ آزاد ⬅️ معرفی ارز سیسکوین Syscoin

معرفی ارز سیسکوین Syscoin

 معرفی ارز سیسکوین Syscoin

 

Syscoin کسب و کار در بلاکچین است که در اوت ۲۰۱۴، دنیای رمزنگاری مجدد یک علامت دیجیتال دیگر به نام ارزSyscoin  را نیز پذیرفت. در اوایل سال جاری Syscoin در جایگاه ۴۵ در Coingecko قرار گرفت. در آوریل ۲۰۱۵، تیم توسعه Syscoin یک شبکه واحد،  SuperNET را به منظور ایجاد راهکارهای نوآورانه و غیرمتمرکز، پیوست. سوپرت نت همانند اینترنت برای وب سایت هاست و خدمات دیگری را در پلتفرم مانند میزبانی وب و سایر خدمات ارائه می دهد. دارایی بازاردر این لحظه ۱۵۷۵۴ بیت کوین میباشد.

 

سیسکوین چیست؟

Syscoin یک شبکه جهانی، یک پایگاه داده متمرکز، یک کتابخانه توزیع شده و یک Blockchain است. این نیز یک آلت کوین، یک رمزنگاری ارز، یک نشان تجاری قابل معامله و یک ارز دیجیتالی است که می تواند برای خرید و تجارت در بازار رمزنگاری ارز استفاده شود. این پلتفرم با Bitcoin ادغام می شود و بر اساس پروتکل Bitcoin که کاربران را یکی از شبکه های پایدار، مقیاس پذیر و امن تر تا کنون وجود دارد.

 

صدور گواهینامه

Syscoin همچنین به افراد اجازه می دهد تا به عنوان ناشر ثبت نام کنند و از طریق گواهینامه های ایمن اثبات شده منحصر به فرد و معتبر باشند. این قابلیت به کاربران امکان می دهد مبادلات را برای انواع مختلف دارایی های دیجیتالی مانند سهام، ضمانت نامه ها، بلیط ها، مجوز های نرم افزاری، دستورالعمل ها، گواهی های مالکیت و بازار سهام ایجاد کنند.

 

به اشتراک گذاری داده های دیجیتال

کاربران در Syscoin می توانند داده های جداگانه را مستقیما در blockchain به اشتراک بگذارند. داده های گسسته می توانند قراردادها، اظهارات، سهم، اعتماد و سایر اسناد باشند. اسناد همچنین می توانند بدون نیاز به احراز هویت شخص ثالث، در Syscoin ایجاد، مذاکره و انتقال داده شوند.  Syscoin عملکردهای شخص ثالث را انجام می دهد، در این حالت، تضمین کاربر را برای تأیید قابل اعتبار از طریق رمزنگاری. این پلت فرم فرصت ایجاد یک سیستم داوری عادلانه را فراهم می کند.

READ  معرفی ارز اتریوم Ethereum

Syscoin بر اساس Blockchain نشان دهنده زیرساختی است که Syscoin می تواند ساخته شود. این شبکه به کاربران امکان می دهد نوعی از بازارهایی را که از بازارهای تجاری مانند بازارهای محافظت شده از رمزنگاری شده و eBay به سیستم عامل های بسیار تخصصی اختصاص داده اند، ایجاد کنند.  بازارها بر مبنای کرتی کوپن ساخته شده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *