خانه ⬅️ آزاد ⬅️ معرفی ارز (Basic Attention Token (BAT

معرفی ارز (Basic Attention Token (BAT

معرفی ارز

(Basic Attention Token (BAT

 

در اکوسیستم، تبلیغ کنندگان BAT  ناشر را با توجه اندازه گیری شده کاربران ارائه می دهند. کاربران همچنین برخی از BAT ها را برای مشارکت دریافت خواهند کرد. آنها می توانند به ناشران خود اهدا کنند یا از روی پلت فرم استفاده کنند. این سیستم شفاف خصوصیات کاربر را در حین ارائه تبلیغات کمتر، اما مرتبط تر، حفظ می کند. ناشران فاقد تقلب در هنگام افزایش درصد پاداش خود هستند. و تبلیغ کنندگان گزارش و عملکرد بهتر را دریافت می کنند.

 

BAT چیست؟

علامت اصلی یک نشانگر ابزار مبتنی بر تکنولوژی Ethereum است که می تواند به عنوان یک واحد حساب کاربری بین تبلیغ کنندگان، ناشران و کاربران در یک پلت فرم تبلیغاتی و خدمات دیجیتال جدید مبتنی بر Blockchain استفاده شود. نشانه پول دیجیتالی، امنیت و یا کالایی نیست.

 

 

آیا BAT قابل انتقال است؟ BAT های تجاری کجاست؟

BAT یک نشانه ابزار برای استفاده در پلت فرم BAT است. قابل انتقال است در حالیکه که نشانه در حال حاضر در مبادلات ذکر شده و در بورس معامله می  شود.

 

BAT ها چه چیزی را نشان می دهند؟

نشانه های ابزار برای استفاده در پلت فرم BAT، پلت فرم تبلیغات و خدمات دیجیتال مبتنی بر Blockchain در نظر گرفته شده است. مالکیت نشانه ها هیچ حق دیگری جز حق استفاده از آنها را به عنوان وسیله ای برای به دست آوردن خدمات در پلت فرم BAT ندارد و برای استفاده و تعامل با پلت فرم، اگر با موفقیت به پایان رسید و مستقر شود، را فعال می کنید. این نشانه ها هیچ گونه حق مالکیت یا سهم، امنیت یا حقوق معادل آن و یا حق دریافت سهام در آینده، حقوق مالکیت معنوی و یا هر نوع مشارکت در پلاتفرم BAT یا مربوط به آن را نمی دهد و این نشانه ها قابل بازگشت نیستند و قصد ندارند به عنوان پولی دیجیتال، امنیت، کالایی یا هر نوع دیگری از ابزار مالی باشد.

READ  کسب درآمد از تصاویر

 

 

با توجه به ماهیت منبع باز این پروژه، ما همچنین تصور می کنیم که با توسعه پروتکل BAT، توسعه دهندگان شخص ثالث ممکن است با استفاده از جدید و جدید برای این نشانه ظاهر شوند.

برخی از این موارد عبارتند از:

مرورگرهای دیگر: یکی از موارد استفاده واضح برای نشانگر این است که آن را در داخل مرورگرهای دیگر استفاده شود. این بدان معنی است که اکوسیستم BAT به هر کسی که از هر یک از مرورگرهای محبوب فعلی استفاده می کند گسترش خواهد یافت.

ربات Telegram: در برنامه های پیام رسانی مانند Telegram، ما پیش بینی می کنیم که کاربران در BAT پرداخت می شوند تا یک آگهی را مشاهده کنند.

حساب رسمی WeChat: WeChat به یک سیستم قوی از ربات ها، پرداخت ها و سایر راه ها تبدیل شده است. ما پیش بینی می کنیم راه حل های مختلف WeChat یکپارچه سازی نشانه را فراهم کنیم.

Token and Status: BAT نیز دارای کاربردهای مبتنی بر توجه در سیستم عامل های پیام رسانی / پرداخت مبتنی بر Ethereum مانند برنامه Token جدید Coinbase و برنامه وضعیت است

در صورت مشارکت، این برنامه ها باید مقاوم به تقلب باشند.

 

چرا یک نشانه مجزا ایجاد می شود، در مقابل استفاده از Bitcoin؟

BAT یک ارز دیجیتال نیست، یک نشانگر ابزار است. این می تواند به عنوان یک واحد حساب کاربری بین تبلیغ کنندگان، ناشران و کاربران در پلت فرم BAT استفاده شود و می تواند برای اندازه گیری مستقیم، تبادل و تأیید توجه مستقیم مورد استفاده قرار گیرد. بیت کوین این حل مسئله متمایز و پیچیده را فعال نخواهد کرد. همچنین یک بخشی جدایی ناپذیر از فروش نشانه ایجاد یک استخر رشد کاربر BAT (UGP) از ۳۰۰ میلیون ژتون بود که برای تشویق کاربران برای پیوستن به پلت فرم BAT استفاده می شود. در نهایت استفاده از BAT در Ethereum برای مقیاس پذیری سریع تر از استفاده از Bitcoin امکان پذیر است.

READ  معرفی ارز اومنی Omnicoin  

 

 

چگونه می توانم نشان های BAT را در کیف پول من مشاهده کنم؟

شما می توانید تعادل نشانه BAT را در کیف پول Ethereum غیر میزبانی خود مشاهده کنید که از برچسب های ERC20 با تماشای قرارداد BAT پشتیبانی می کند.

 

کدام کیف پول را می توان برای ذخیره BAT استفاده کرد؟

BAT یک نشانه ERC20 است و می تواند در کیف پول های سازگار ERC20 ذخیره شود. ما یک محصول خاص را توصیه نمی کنیم، اما برخی از کاربران گزارش دادند که BAT خود را با استفاده از   کیف پول سخت افزار Ledger Nano S و  MyEtherWallet ذخیره می کنند .

 

آیا بعد از ۶ ماه BAT من را از دست خواهم داد؟

Token اصلی توجه (BAT) بر اساس استاندارد نشانه ERC20 ساخته شده است . به این ترتیب، هر BAT خریداری شده مستلزم یک سیاست ۶ ماهه “استفاده از آن یا از دست دادن آن” نیست.

در آینده نزدیک، ما از نشانه های جدا شده در Pool Growth User (UGP) برای تشویق کاربران برای پیوستن به پلتفرم استفاده خواهیم کرد. اگر این نشانه ها توسط گیرندگان در طی ۶ ماه استفاده نشود، آنها به UGP بازگردانده می شوند. ما ممکن است زمانبندی این سیاست بازگشت را بر اساس کارکرد آن تغییر دهیم.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *