خانه ⬅️ آزاد ⬅️ معرفی ارز Power Ledger

معرفی ارز Power Ledger

معرفی ارز Power Ledger

 

 

Power Ledger چیست؟

Power Ledger یک پلتفرم معاملاتی انرژی همگرا مبتنی بر Block chain است که مصرف کنندگان و شرکت ها را قادر می سازد که انرژی خورشیدی مازاد خود را به همسایگان خود بدون واسطه بفروشند.

 

 

چگونه تکنولوژی کار می کند؟

سیستم Power Ledger تولید و مصرف همه شرکت کنندگان را ردیابی می کند و معاملات انرژی را براساس شرایط پیش تعیین شده در نزدیک زمان واقعی تنظیم می کند. یک کاربر به سادگی یک ایمیل ثبت نام را از میزبان برنامه خود دریافت می کند، آنها بر روی یک لینک کلیک می کنند که آنها را به پلت فرم Power Ledger می برد که در آنها کاربران رمز عبور ایجاد می کنند. همان، هنگامی که وارد سیستم میشوید، میتواند استفاده از برق خود و تمام جزئیات مربوط به معامله معاملاتی (P2P (Peer To Peer را ببیند.

دامنه نقشه راه در طول ۲۴ ماه آینده چیست؟

Power Ledger عنوان یک سازمان تجاری است که برنامه های پلت فرم ساخته.آنها بر این باور هستند که نقشه راه اولویتی است که ما برنامه ریزی کرده ایم تا برنامه های کاربردی را توسعه دهیم، با هدف همه در دو سال آینده به کار گرفته می شود. همانطور که برنامه های متعددی را که قبلا ساخته شده و عملیاتی شده اند. بنابراین، مشارکت مشتری از روز اول بالا خواهد رفت، همانطور که اکنون است.

چرا شما فقط یکبار نشانه انجام می دهید؟

ما امیدواریم که فروش به اندازه کافی برای حمایت از توسعه برای یک پلت فرم Power Ledger به سطح بالا برسد تا نشانه ها را به گستردگی و گسترده گسترش دهد و به همان اندازه که بسیاری از کاربران بالقوه آینده دسترسی به نشانه ها را از ابتدا به دست خواهند آورد. قدرت رهبر جنبشی است، ما می خواهیم قدرت را به مردم برگردانیم و نشانه ها این جنبش را تسریع خواهند کرد. همیشه این امکان وجود دارد که نشانه های اضافی از ذخیره انرژی Ledger اگر ما نیاز به بودجه آینده، که باید راحت خریداران با دانستن پلت فرم پایدار است و این تنها یک بار تمام و یا هیچ نتیجه ای برای موفقیت نیست.

READ  معرفی ارز دسامبر (Decred (DCR

چگونه سربار قدرت از رقبا متفاوت است؟

طراحی پلت فرم ما تجربیات ما و درک از این که چگونه سیستم انرژی در حال تکامل است و بزرگترین فرصت را برای از بین بردن سیستم انرژی بدون تخریب ارزش فعلی است که اغلب در نتیجه تغییر تکنولوژی و تصویب است. Power Ledger یکی از پیشگامان اولیه در این فضا است. ما رسما در ماه مه سال ۲۰۱۶ پس از چند ماه برنامه ریزی، و تیم مدیریت ما تخصص فوق العاده ای در هر دو بازار Block chain و برق دارد. پلت فرم ما در حال حاضر توسعه یافته است و برنامه های قابل استفاده در حال حاضر در blockchain در حال اجرا است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *