خانه ⬅️ آزاد ⬅️ معرفی ارز (Steneum (STN

معرفی ارز (Steneum (STN

image

معرفی ارز (Steneum (STN

این ارز در تاریخ ۱/۱/۲۰۱۸ در سایت Bitsten.com به خرید و فروش میرسد عزیزان

(Steneum (STN چیست؟

Steneum تقریبا با بیت کوین مشابه است، زیرا بر اساس پلت فرم Bitcoin ایجاد شده است.

همانند بیت کوین شما به راحتی می توانید Steneum را در هر نقطه از جهان در چند ثانیه تا زمانی که گیرنده به اینترنت متصل است. دریافت یا واریز نمایید

 

(Steneum (STN چگونه کار می کند؟

Steneum دارایی دیجیتالی طراحی شده است که به عنوان واحد مبادله بدون تکیه بر یک سرور مرکزی کار می کند. از پروتکل باز برای تسهیل معاملات پرداخت امن استفاده می کند. سرور ذخیره سازی غیر متمرکز و توزیع شده است – تقسیم شده به سرور های مختلف اجرا شده توسط هر کاربر متصل به شبکه.

 

تمام معاملات انجام شده در Blockchain ثبت شده و نمایش داده می شوند. اگر چه شما می توانید هویت خود را به صورت ناشناس تنظیم کنید، همه تراکنش های شما همچنان توسط Steneum Blockchain Explorer نظارت می شود.

 

هزینه انتقال ممکن است به تدریج کاهش یابد. با این حال، برای سرعت بخشیدن به معامله، می توانید هزینه بیشتری را در Wallet Steneum تنظیم کنید.

 

 

چه می توانم با STN انجام دهم؟

۱:: پس از پایان برنامه ICO ، می توانید از STN برای تجارت در Bitsten.com   ( ۱ ژانویه ۲۰۱۸) استفاده کنید. بازارهای دیگر مانند Yobit و Bittrex به زودی عرضه خواهند شد.

 

۲:: شما همچنین می توانید به برنامه وام در بیتسن بپیوندید و کمیسیون ۲۰٪ برای هزینه ارز به دست آورید. تخمین سود روزانه شما به میزان ۰٫۰۱-۱٫۰۰٪ بسته به حجم بازار بیتسن است.

READ  5 راه برای ثروتمند شدن

 

۳:: علاوه بر این، STN را می توان برای پرداخت و یا استفاده از سکه های جدید در Bitsten.com استفاده می شود.

 

۴:: پس از پایان برنامه ICO، شما می توانید STN را در بازار برای فروش فوری سود دریافت کنید.

 

۵:: شما همچنین می توانید از STN برای پرداخت هزینه های معاملاتی در Bitsten.com استفاده کنید.

 

لینک بازدید و ثبت نام در سایت 

 

استخراج ارز (Steneum (STN

استخراج این ارز بسیار آسان و راحت هستش شما میتوانید به راحتی این ارز را استخراج کنید و نیازی به تنظیمات خیلی سختی هم نیستش.

من بزودی آموزش استخراج ارز (Steneum (STN رو برای شما عزیزان ریکورد میکنم و در سایت قرار میدم تا بتوانید خیلی راحت این ارز را استخراج کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *