خانه ⬅️ آزاد ⬅️ معرفی ارز داگ کوین Dogecoin

معرفی ارز داگ کوین Dogecoin

معرفی ارز داگ کوین Dogecoin

 

 

 

Dogecoin چیست؟

Dogecoin ابتدا به عنوان یک شوخی آغاز کرد. بیلی مارکوس از پورتلند، اورگان، DOGE را به عنوان پولی سرگرم کننده توسعه داد، آن را به نام “شیطان” نامگذاری کرد. به زودی، آن را با ارزش افزایش داد، با هزاران کاربر و کل جامعه اینترنتی طراحی شده در اطراف به اشتراک گذاری پول و ارسال الگوهای رفتاری در مورد سکه آنلاین آن را در میان بازارهای اصلی رمزنگاری قرار داد.

 

Dogecoin طراحی شده برای رسیدن به جمعیت شناسی بسیار گسترده تر نسبت به بیکوین است. علاوه بر این، مارکوس، توسعه دهنده در پشت آن، می خواهد Dogecoin را تازه و سرگرم کننده نگه دارد تا فاصله آن با گذشته بحث برانگیز بیت کوین (به عنوان مثال، به طور گسترده ای در بازار سیاه مانند Road Silk مورد استفاده قرار گیرد).

 

در اواخر سپتامبر ۲۰۱۷، Dogecoin یکی از ۱۰ سکه برتر در بازار بوده است و چندین تبادل آنلاین با DOGE / BTC و DOGE / LTC  ارائه شده است. در حالی که بسیاری از دیگر altcoins در تلاش برای تبدیل شدن به چیزی بزرگتر از پلت فرم معامله ارز ساده اند، Dogecoin به ریشه های خود گیر کرده است و در حال حاضر به طور گسترده ای در سیستم عامل های مانند Reddit و توییتر برای نوشتن کاربران دیگر برای اطلاعات، پست های خنده دار، و یا هر چیز دیگری مورد نظر ارزشمند است

 

Dogecoin در مقابل Litecoin

Dogecoin مبتنی بر Litecoin است و با تغییرات مختلف ساخته شده در Litecoin بر روی پلت فرم بیتکوین انجام می شود.

READ  فروش اینترنتی هدفمند

در کنار فلسفه ای که DOGE باید به سرعت و به آسانی به پاداش افراد دیگر بپردازد، یک رویداد رایج برای دیدن کاربران Reddit و توییتر به عنوان مقادیر کوچک DOGE برای پست های سرگرم کننده است.

 

نکته رباتها

برخی از سیستم های رسانه ای اجتماعی آنلاین، مانند Reddit، اجازه ایجاد ” بتس “، نرم افزار به طور کامل خودکار است که به طور مرتب اجرا می شود و توسط دستورات خاصی بوجود می آید. در Reddit بسیاری از رباتها از آنهایی هستند که به طور خودکار عنوان و توضیحات ویدیوی YouTube را دریافت می کنند وقتی کسی یک پیوند به ویدیو را در یک نظرسنجی بنویسد، به کسانی که خطای گرامر را مشخص می کنند، مانند «خود»، به جای «من»

نکته رباتها رباتهایی هستند که در نظرات یک موضوع نامگذاری می شوند و به طور خودکار یک کاربر DOGE را با توجه به تصمیم گیرنده تعیین می کنند. سکه ها برای اولین بار توسط کاربران به وسیله ی کیف پول بوت ارسال می شود تا به نوبه خود اجازه داده شود و به صورت خودکار منتقل می شود.

 

الگوریتم ریزپردازنده

درست مانند بیتکوین، Dogecoin از یک سیستم استخراج معادن برای حفظ بلاک چین و اعطای DOGE به کارگران استفاده می کند. با این حال، به جای SHA-256، از یک الگوریتم ردپایی استفاده می کند (همانطور که Litecoin انجام می دهد). این تصمیم برای اجتناب از استفاده از ماشین آلات معدنی مورد استفاده برای مقادیر ناخوشایند Dogecoin گرفته شد.

در ابتدا، معادن مقدار تصادفی DOGE را به دست آوردند، اما این در ماه مارس ۲۰۱۴ به پاداش ثابت تبدیل شد.

READ  نئوباکس غول کلیکی ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *