خانه ⬅️ آزاد ⬅️ معرفی ارز اومنی Omnicoin  

معرفی ارز اومنی Omnicoin  

معرفی ارز اومنیOmnicoin

 

 

Omnicoin چیست؟

 Omnicoin یک ارز رمزنگاری است. به طور خلاصه، Omnicoin یک ارز دیفرانسیلی غیر متمرکز به حساب می آید که به عنوان یک حساب بانکی با تقریبا هیچ هزینه ای و بدون بازپرداخت های سریع با پرداختهای سریع انجام نمی شود و پول های شما نمی توانند مدتی بمانند.

 

چرا باید از Omnicoins استفاده کنم؟

از آنجایی که آن سریع، مقرون به صرفه است، هیچ گونه بازپرداخت، هیچ وجهی برای دریافت و یا انتقال وجود ندارد و شما کنترل کامل بر بودجه خود را دارید.

 

اولین و معروف ترین رمزنگاری ارز Bitcoin بود. Omnicoin شبیه به Bitcoin است، اما آن را به عنوان یک altcoin ”  یا سکه جایگزین شناخته شده است. Omnicoin از الگوریتم های مختلف، پورت ها و مشخصات استفاده می کند، اما به شیوه ای بسیار شبیه به Bitcoin عمل می کند و به همان اندازه امن است.

 

کلیدی برای داشتن یک ارز واحد پولی، این است که هیچ شخصی آن را کنترل نمی کند. هر کسی که کیف پول خود را بر روی رایانه خود اجرا می کند، در پول رایج است. برای اینکه این کار را انجام دهید، یک سیستم تأیید باید ایجاد شود تا مطمئن شود مردم سکه های خود را دوبرابر نکنند یا سکه هایی را که آنها ندارند صرف کنند. این جایی است که معدنچیان وارد می شوند. قبل از اینکه پرداخت از طریق آن انجام شود، اغلب نیاز به تأیید چندگانه دارد.

 

معدنچیان از سخت افزار کامپیوتر خود برای بررسی معاملات استفاده می کنند. برای تأیید معاملات، آنها را به “بلوک” قرار می دهند. این بلوک پس از آن هجا می شود (از طریق یک الگوریتم رمزنگاری برای تولید یک رشته از اعداد و حروف). الزامات خاصی برای هش وجود دارد که بتواند مشکلات معدنی را تنظیم کند، بنابراین معدنچی ها باید بارها و بارها هش بلوک را تغییر داده و کمی “کمی” (فقط یک عدد) را تغییر دهند تا یک هش خوب به دست آید. این یک روند دشوار است، و به همین دلیل معدنچیان برای تلاش های خود با Omnicoins جدید پاداش می گیرند. پس از اینکه یک بلوک هش شد و هش با الزامات مطابقت داشت، همه مشتریان در شبکه (Omnicoin  هر کسی که کیف پول داشته باشد) معاملات را در بلوک به عنوان مشروع پذیرفته و بلوک به blockchain ”  ” اضافه می شود.

 

برای شروع به یک کیف پول دیجیتال نیاز دارید، این تمام سکه های شما را برای شما نگه می دارد. هیچ محدودیتی برای تعداد آدرس هایی که می توانید داشته باشید وجود ندارد، اما هنگامی که شما کیف پول را داشته باشید، هیچ کس دیگر قادر به استفاده از آن نخواهد بود

 

وقتی که کیف پول Omnicoin را دانلود میکنید، آن را به بقیه شبکه omnicoin متصل کنید. از آنجا، بعد از اینکه کیف پولتان همگام سازی شد، شما قادر به دریافت و ارسال omnicoins با استفاده از آدرس خواهید بود. آدرس یک رشته ناشناس از اعداد و حروف است. شما می توانید هر زمانی که دوست دارید آدرس جدیدی تولید کنید و توصیه می شود که آدرس جدیدی را برای هر تراکنشی که ایجاد می کنید ایجاد کنید تا بتوانید موارد را به صورت نامناسبی حفظ کنید.

 

هر آدرس دارای توازنی با آن است. اگر آدرس را از دست بدهید، OMC را از دست می دهید. به همین دلیل بسیار مهم است که کیف پول خود را پشتیبان بگیرید. هر آدرس دارای یک “کلید خصوصی” است که فقط شما دارید. اگر شما شخص دیگری را به شخص دیگری اختصاص دهید، می توانید omnicoin را از آن آدرس سرقت کنید. بسیار مهم است که کلیدهای خصوصی خود را ایمن نگه دارید.

 

بعضی واژه های استفاده شده 

آدرس Omnicoin: شبیه یک آدرس فیزیکی یا یک ایمیل است. این تنها اطلاعاتی است که شما برای شخصی که به Omnicoin پرداخت می کنید نیاز دارید. با این حال، یک تفاوت مهم این است که هر آدرس باید فقط برای یک معامله واحد استفاده شود. آدرس omnicoin نیز کلید عمومی در جفت کلید استفاده شده توسط دارندگان omnicoin به دیجیتال امضا معاملات (نگاه کنید به کلید عمومی).

 

بلوک: یک رکورد در زنجیره بلوک است که شامل بسیاری از معاملات انتظار را تایید می کند. تقریبا هر ۱۰ دقیقه، به طور متوسط، یک بلوک جدید از جمله معاملات به زنجیره بلوک از طریق معادن اضافه شده است.

 

زنجیره بلوک: یک ضبط عمومی معاملات Omnicoin در نظم تاریخی است. زنجیره بلوک بین همه کاربران Omnicoin به اشتراک گذاشته شده است. این برای بررسی پایداری معاملات Omnicoin و جلوگیری از هزینه های دوگانه استفاده می شود.

 

پاداش Block: از حل یک بلوک. در مورد Omnicoin آن ۶۶٫۸۵ بود، این پاداش در هر ۱۰۰٫۰۱۰ بلوک و در حال حاضر ۳۳٫۴۲۵

نقطه انشعاب بلوک که در آن زنجیره بلوک به شاخه های متعدد زنجیره ای تقسیم می شود

 

Checkpoint Lockin: هر بار یک بار یک هش بلوک قدیمی به نرم افزار Omnicoin سخت افزوده می شود. پیاده سازی های مختلف مکان های مختلف بازپرداخت را انتخاب می کنند. Checkpoints از حملات مختلف DOS از گره ها جلوگیری می کند و زنجیره های غیر قابل استفاده و حملات مربوط به جدا کردن گره ها و دادن زنجیر های جعلی آنها را متوقف می کند.

READ  6 خط مش مهارت شغلی

 

مشتری یک برنامه نرم افزاری که بر روی دسکتاپ یا لپ تاپ یا دستگاه تلفن همراه اجرا می شود. آن را به شبکه omnicoin متصل می شود و معاملات را به جلو می برد. این ممکن است شامل یک کیف پول(Omnicoin )گره را ببینید.

 

تایید: به این معنی است که یک معامله توسط شبکه پردازش شده است و تقریبا بعید به نظر می رسد. معاملات زمانی دریافت می شوند که در یک بلوک و برای هر بلوک بعدی قرار می گیرند. حتی یک تأیید تنها می تواند برای معاملات با ارزش پایین امن باشد، هرچند برای مقادیر بالاتری مانند ۱۰۰۰ دلار، منطقی است که منتظر تایید ۶ یا بیشتر باشد. هر تأییدی به صورت معنی دار خطر معامله معکوس را کاهش می دهد.

 

واحد پردازش مرکزی پردازنده – مغز کامپیوتر. در روزهای اولیه، اینها برای معاملات هام Omnicoin مورد استفاده قرار گرفت، اما اکنون دیگر به اندازه کافی قدرتمند نیستند. آنها هنوز هم گاهی برای معاملات هش برای omnicoins استفاده می شود.

 

Cryptocurrency: یک فرم ارز تنها بر اساس ریاضیات. به جای پول نقد، که چاپ شده است، رمزنگاری ارز توسط حل مسائل ریاضی بر اساس رمزنگاری تولید می شود.

 

رمزنگاری: شاخه ای از ریاضیات است که به ما اجازه می دهد تا اثبات های ریاضی ایجاد کنیم که سطح بالایی از امنیت را فراهم می کنند. تجارت آنلاین و بانکداری در حال حاضر از رمزنگاری استفاده می کند. در مورد Omnicoin، رمزنگاری استفاده می شود که هیچ کس دیگر نمی تواند پول های دیگر را از کیف پول کاربر و یا زنجیره بلوک فاسد کند. همچنین می تواند برای رمزگذاری یک کیف پول استفاده شود، بنابراین نمی توان بدون رمز عبور استفاده کرد.

 

انحراف کاهش قیمت در یک اقتصاد در طول زمان. این اتفاق می افتد زمانی که عرضه خدمت یا خدمات سریع تر از عرضه پول افزایش می یابد یا زمانی که عرضه پول محدود است و کاهش می یابد. این به کالاهای یا خدمات بیشتری برای هر واحد پول منجر می شود، به این معنی که برای خرید آنها نیاز به پول کمتر است. این حوادث ناگوار را تحمل می کند. هنگامی که مردم انتظار دارند که قیمت ها کاهش یابد، باعث می شود که آنها هزینه های خود را خراب کنند و پول های خود را خراب کنند، امیدواریم پول آنها بعدا افزایش یابد. این می تواند اقتصاد را کاهش دهد.

 

دشواری این تعداد تعیین می کند که چقدر سخت است که یک بلوک جدید هش ایجاد شود. این مربوط به حداکثر مجاز تعداد در یک بخش عددی معین از هش معامله بلوک است. هر کدام از این تعداد پایین تر است، مشکل تر این است که یک مقدار هش ایجاد کنید که متناسب با آن باشد. دشواری ها بر اساس مقدار قدرت محاسباتی مورد استفاده معدنچیان در شبکه omnicoin متفاوت است. اگر تعداد زیادی از معدنچیان شبکه را ترک کنند، مشکل کاهش می یابد. با این حال، تا کنون، محبوبیت رو به رشد omnicoin افزایش یافته است محاسبات قدرت به شبکه، به این معنی که مشکل افزایش یافته است.

 

دوبار هزینه اگر یک کاربر مخرب تلاش می کند omnicoins خود را به دو دریافت کننده مختلف در همان زمان صرف، این هزینه های دوگانه است. معدن Omnicoin و زنجیره بلوک وجود دارد برای ایجاد یک توافق در مورد شبکه که در مورد کدام دو معاملات تایید خواهد شد و معتبر در نظر گرفته شود.

 

تبادل یک منبع مرکزی برای تبادل اشکال مختلف پول و سایر دارایی ها. مبادلات Omnicoin به طور معمول برای تبادل اوراق بهادار برای ارزهای دیگر، معمولا Fiat استفاده می شود.

 

بلوک پیدایش اولین بلوک در زنجیره بلوک.

 

: Gigahashes / sec تعداد تلاش های هشگری در یک ثانیه معین ممکن است، در میلیاردها هاش (هزاران مگاش) اندازه گیری شده است.

 

GPU واحد پردازش گرافیکی. تراشه سیلیکون به طور خاص برای محاسبات پیچیده ریاضی مورد نیاز برای رندر میلیون ها چند ضلعی در گرافیک بازی کامپیوتری مدرن طراحی شده است. آنها همچنین برای محاسبات رمزنگاری مورد نیاز در معدن کریپتوکورنال مناسب هستند.

 

هش خروجی یک تابع هش.

 

تابع هش یک الگوریتم کامپیوتری است که مقدار دلخواه داده ورودی را طول می کشد و به صورت قطعی خروجی ثابت را تولید می کند، که به عنوان “هش” داده شناخته می شود، که می تواند به راحتی تایید کند که داده ها تغییر نکرده اند. اگر هر بیت از داده های اصلی را تغییر دهید و الگوریتم هش را اجرا کنید، هش به طور کامل تغییر خواهد کرد. از آنجا که هش به ظاهر تصادفی است، با تغییر دادن داده ها که هش گرفته شده است، تلاش برای تولید یک هش مشخص بسیار دشوار است.

 

نرخ هش نرخ هش یک واحد اندازه گیری قدرت پردازش شبکه Omnicoin است. شبکه Omnicoin باید عملیات ریاضی فشرده برای اهداف امنیتی انجام دهد. هنگامی که شبکه به میزان هش ۱۰ ثانیه برسد، به این معناست که می تواند ۱۰ تریلیون محاسبه را در هر ثانیه انجام دهد.

 

تورم هنگامی که ارزش پول در طول زمان کاهش می یابد، قیمت کالاها افزایش می یابد. نتیجه یک کاهش قدرت خرید است. اثرات شامل انگیزه کمتر برای ذخیره پول و انگیزه بیشتر برای صرفه جویی در زمان آن است در حالی که قیمت کالاها هنوز هم کم است.

READ  کسب درآمد از W3adz

 

ورودی بخشی از معامله Omnicoin که در آن از پرداخت Omnicoin آمده است. به طور معمول، این یک آدرس Omnicoin خواهد بود، مگر اینکه معامله یک معامله نسبی باشد، به این معنی که Omnicoin تازه استخراج شده است (به Coinbase مراجعه کنید).

 

Kilohashes / sec تعداد تلاش های هش کردن در یک ثانیه معین ممکن است در هزار ها هش اندازه گیری شود.

 

نقدینگی توانایی خرید و فروش دارایی به راحتی با قیمت گذاری است که تقریبا مشابه معاملات است. جامعه مناسب خریداران و فروشندگان برای نقدینگی مهم است. نتیجه یک بازار غیرالکلی، نوسان قیمت و عدم توانایی به راحتی ارزش یک دارایی را تعیین می کند.

 

اولویت کمیته اولویت را مشاهده کنید

 

Megahashes / sec تعداد تلاش های هش کردن در یک ثانیه داده شده، در میلیون ها هش (هزاران کیلوچه) اندازه گیری شده است.

 

استخر حافظه ژنراتورها معاملات را در انتظار منتقل می کنند تا پس از دریافت آنها به یک بلوک در حافظه خود ذخیره شوند. معاملات دریافت شده حتی اگر آن ها نامعتبر باشند برای جلوگیری از گره ها از دائما درخواست تراکنش هایی که قبلا دیده اند، ذخیره می شوند. وقتی Omnicoin خاموش می شود، استخر حافظه پاک می شود، و باعث می شود شبکه به تدریج فراموش شود که معاملات موجود در یک بلوک را فراموش نکرده باشند.

 

Microtransaction پرداخت یک مقدار کوچک برای یک دارایی یا خدمات، عمدتا آنلاین. به دلیل کمیسیون های سنگین درگیر، معاملات کوچک انجام می شود که در سیستم های پرداخت معمولی انجام می شود. برای مثال، برای پرداختن به دو سنت برای خواندن یک مقاله آنلاین با استفاده از کارت اعتباری خود دشوار است.

 

نرم افزار Miner Computer که برای بارگیری محاسبات هش با هدف ایجاد یک بلوک موفق و کسب سکه از هزینه های معامله و سکه های جدید ایجاد شده با بلوک خود طراحی شده است طراحی شده است. این اصطلاح به یک تقلید از معدنچیان طلایی می پردازد که طلا را از زمین خارج می کنند و بنابراین “کشف” طلای جدید می شوند که می توانند برای ایجاد سکه های جدید با نوع مشابه کشف شده با یک هش موفق برای ایجاد Omnicoins جدید استفاده شوند.

 

استخراج معدن Omnicoin فرایند سخت افزار کامپیوتر انجام محاسبات ریاضی برای شبکه Omnicoin برای تایید معاملات و افزایش امنیت است. به عنوان پاداش برای خدمات خود، معدنچیان Omnicoin می توانند هزینه های معامله را برای معاملات آنها تایید، همراه با omnicoins تازه ایجاد شده است. معدن یک بازار تخصصی و رقابتی است که در آن پاداش ها با توجه به میزان محاسبه شده تقسیم می شوند. همه Omnicoin کاربران Omnicoin معدن، و این یک راه آسان برای ایجاد پول نیست.

 

گره یک رایانه متصل به شبکه omnicoin با استفاده از یک مشتری که رله را به دیگران منتقل می کند (به مشتری مراجعه کنید). هر مشتری Omnicoin که در حال حاضر در داخل شبکه در حال اجرا است، به عنوان یک گره از سیستم اشاره می شود.

 

Nonce : یک عدد بی معنی دیگر است که برای تغییر نتیجه هش استفاده می شود. هر بار Omnicoin هش یک بلوک، آن increce nonce درون بلوک که در حال تلاش برای تایید است. اگر مقدار عددی هش تصادفی تصادفی زیر مقدار مشخصی که توسط مشکل تولید بلوک تعیین می شود، بلوک توسط سایر مشتریان پذیرفته شده و به زنجیره اضافه می شود.

 

OMC : واحد مشترک Omnicoin ارز است. این را می توان به روش مشابه به دلار آمریکا برای دلار استفاده می شود.

 

Omnicoin : با سرمایه گذاری، در هنگام توصیف مفهوم omnicoin، و یا کل شبکه خود استفاده می شود.Omnicoin  بدون سرمایه گذاری، برای توصیف omnicoins به عنوان یک واحد حساب کاربری استفاده می شود؛ همچنین اغلب OMC مختصر است

 

بلوار یتیم بلوک یتیم یک بلوک است که در طول زنجیره بلوک در حال حاضر نیست.

 

خروجی آدرس مقصد برای یک معامله Omnicoin. برای یک معامله تنها می توان خروجی های چندگانه داشته باشد.

 

P2P Peer-to-peer به سیستم هایی اشاره دارد که به عنوان یک گروه سازمان یافته کار می کنند و اجازه می دهند هر یک از افراد به طور مستقیم با دیگران ارتباط برقرار کنند. در مورد Omnicoin، شبکه ساخته شده است به طوری که هر کاربر پخش معاملات از سایر کاربران. و، قطعا، هیچ یک از بانک ها به عنوان یک شخص ثالث مورد نیاز نیستند.

 

اولویت مکانیسم به ثمر رساندن برای اطمینان از اینکه ذخیره سازی داده های گران قیمت با کیفیت پایین و هرزنامه مصرف نمی شود. معاملات اولویت پایین با یک معدنچی گنجانده نخواهند شد اگر فضای محدود در حال حاضر توسط معاملات اولویت بالاتری پر شود. هزینه معامله اولویت را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 

کلید خصوصی یک کلید خصوصی یک قطعه محرمانه از داده است که حق داشتن omnicoins را از یک کیف پول خاص از طریق امضای رمزنگاری به شما نشان می دهد. اگر از کیسه نرم افزار استفاده می کنید، کلید خصوصی شما در رایانه شما ذخیره می شود؛ اگر از کیف پول اینترنتی استفاده می کنید، آنها در برخی از سرورهای راه دور ذخیره می شوند. کلید خصوصی هرگز نباید نشان داده شود چرا که آنها اجازه می دهند Omnicoins برای کیف پول Omnicoin مربوطه خود را صرف کنند.

READ  معرفی ارز داش Dash (DASH)

 

استخر مجموعه ای از مشتریان معدن که به طور کل یک بلوک را منهدم می کنند و پاداش را بین آنها تقسیم می کنند. استخرهای معدنی یک راه مفید برای افزایش احتمال خود را به موفقیت معدن یک بلوک به عنوان افزایش مشکل است.

 

کلید خصوصی یک رشته الفبایی که توسط کاربر مخفی نگه داشته می شود و برای برقراری ارتباط دیجیتال هنگامی که با کلید عمومی هشدار می دهد، طراحی شده است. در مورد omnicoin، این رشته یک کلید خصوصی طراحی شده برای کار با یک کلید عمومی است. کلید عمومی یک آدرس Omnicoin است (به آدرس Omnicoin مراجعه کنید).

 

کلید عمومی یک رشته الفبایی علامت تجاری است که به طور عمومی شناخته شده است و با یک رشته خصوصی دیگر که برای برقراری ارتباط دیجیتالی هشدار داده شده است، شبیه است. در مورد Omnicoin، کلید عمومی یک آدرس Omnicoin است.

 

سازماندهی مجدد یک زنجیره بلوک دوباره سازماندهی می شود زمانی اتفاق می افتد که یک زنجیره طولانی تر از آنکه در حال حاضر کار می کنید باشد. تمام بلوک های موجود در زنجیره قدیمی که در آن جدید نیستند تبدیل به بلوک های یتیم می شوند و نسل های آنها نامعتبر هستند. معاملاتی که از سکه های تولید شده با نامعتبر استفاده می شود نیز نامعتبر است، اما این تنها در زنجیره های بزرگ ممکن است، زیرا نسل ها نمی توانند برای ۱۰۰ بلوک صرف شوند. تعدادی از تأییدیه ها برای معاملات ممکن است پس از یک reorg تغییر کند، و معاملات که در زنجیره جدید نیستند، دوباره “۰ / unconfirmed” تبدیل می شوند. اگر یک تراکنش در زنجیره قدیمی با یکی در زنجیره جدید (به عنوان یک نتیجه از دو برابر هزینه) درهم تنیده شود، یکی از قدیمی ها نامعتبر می شود.

 

Scrypt تابع رمزنگاری استفاده شده توسط Omnicoin، طراحی شده است به خصوص به CPU و GPU معدنچیان دوستانه، در حالی که ارائه مزیت کمی به معدنچیان ASIC.

 

گره های گره دانه ای که آدرس های IP آنها در سرویس Omnicoin برای استفاده در یک نصب جدید در نظر گرفته شده است، زمانی که فرایند راه اندازی طبیعی نرمال از طریق IRC امکان پذیر نبود.

 

امضا هشدار دیجیتالی که توسط کلید های خصوصی و عمومی هش کردن ایجاد می شود تا ثابت کند که یک معامله Omnicoin از یک آدرس خاص وارد شده است. امضای رمزنگاری مکانیسم ریاضی است که اجازه می دهد کسی مالکیت خود را اثبات کند. در مورد Omnicoin، یک کیف پول Omnicoin و کلید خصوصی آن با برخی از سحر و جادو ریاضی مرتبط است. هنگامی که نرم افزار omnicoin شما یک معامله با کلید خصوصی اختصاصی را امضا می کند، کل شبکه می تواند ببیند که امضایت با omnicoins که در حال گذر است، منطبق است. با این وجود، هیچ راهی برای جهان وجود ندارد که بتواند کلید خصوصی خود را برای به دست آوردن Omnicoins دزدی کند.

 

سوپر نود شرکت کننده در یک شبکه P2P که به گره های دیگر نیز متصل می شود.

 

Stale هنگامی که یک بلوک omnicoin با موفقیت هش شد، هرکس که تلاش می کند تا آن را هش کند نیز ممکن است متوقف شود، زیرا اکنون آن را “دائمی” می کند. آنها به سادگی تکرار کارهایی هستند که شخص دیگری قبلا انجام داده است، برای هیچ پاداش. اصطلاح نیز در استخرهای معدنی برای توصیف یک سهم از یک شغل هشگری که قبلا تکمیل شده است استفاده می شود.

 

Terahashes / sec تعداد تلاش های هشگری در یک ثانیه معین ممکن است، اندازه گیری شده در تریلیون هاش (هزاران گایگهش).

 

بلوک تراکنش مجموعه ای از معاملات در شبکه omnicoin جمع آوری شده به یک بلوک است که پس از آن می تواند هشدار داده شده و به زنجیره بلوک اضافه شده است.

 

هزینه تراکنش یک هزینه داوطلبانه می تواند به یک معامله اضافه شود که به عنوان یک انگیزه برای اضافه کردن معامله Omnicoin به یک بلوک استفاده می شود. هزینه تعیین احتمال ورود به هر بلوک داده شده را تعیین می کند که در آن هزینه های بالا شامل یک معامله دارای اولویت بیشتر نسبت به معاملات با هزینه پایین یا بدون هزینه است.

 

آدرس غرامت آدرس Omnicoin با الگوی مطلوب، مانند نام.

 

نوسانات اندازه گیری حرکت های قیمت در طول زمان برای یک دارایی مالی معامله (شامل Omnicoin).

 

کیف پول Omnicoin بطور آزاد معادل یک کیف پول فیزیکی در شبکه Omnicoin است. کیف پول در واقع شامل کلید خصوصی شما می باشد که به شما اجازه می دهد Omnicoins اختصاص داده شده به آن را در زنجیره بلوک استفاده کنید. هر کیف پول Omnicoin می تواند کل توازن همه omnicoins آن را کنترل و به شما اجازه می دهد یک مقدار خاص به یک فرد خاص پرداخت، درست مانند یک کیف پول واقعی. این متفاوت با کارت های اعتباری است که در آن متقاضی متهم می شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *