خانه ⬅️ آزاد ⬅️ معرفی ارز (Raiblocks (XRB

معرفی ارز (Raiblocks (XRB

معرفی ارز (Raiblocks (XRB

 

Raiblocks چیست؟

(Raiblocks (XRB یک برنامه نویسی منبع باز و یک رمزنگاری مشترک مانند Bitcoin است. این یک پول دیجیتالی با ضریب نفوذ کم و پر مصرف است که در تأیید مبادله استفاده می شود. تنها تفاوت بین RaiBlocks و سکه های دیگر این است که هیچ استثنایی برای تجهیزات لازم نیست، اما از طریق آن در نور با تضمین و captcha به راحتی منتقل می شود. این باعث می شود XRB یکی از نشانه ها و پلت فرم های خود باشد. در ماه مه ۲۰۱۷، RaiBlocks یکی از ۲۰۰ بزرگترین رمزنگاری شناخته شده در جهان رمزنگاری بود. این فهرست با سرمایه گذاری تبلیغاتی بود.

RaiBlocks ویژگی های اعتباری معامله تایید و با مصرف انرژی کم است. تخصیص Raiblocks عمدتا به کار مبتنی بر انسان بستگی دارد. افرادی که با کارپردازی کار می کنند، کسانی هستند که Raiblocks را تکامل می دهند. هر ساعت بیش از ۱۷۰۰۰ MXRB در دسترس عموم قرار می گیرد. MXRB در میان مدعیان پراکنده می شود که نشان دهنده دستور العمل شناخته شده به عنوان بهترین پاداش است. بهترین سوپراسپرت، بهترین ادعاهای رکورد است که به بهترین ادعاهای رکورد اضافه شده است. مقدار حداکثر دستور العمل اختصاص داده شده است به طوری که آن را اضافه می کند تا مقدار ادعا کنندگان افزایش معدن مشکل در سکه Raiblocks. این فرآیند علاوه بر این، پاداش های کمتر در هر دارایی را گسترش می دهد.

Raiblocks دارای دو نوع تجارت، Mercatox  و Bitgrail است. Bitgrail یک تجارت متشکل از Raiblocks است که در گذشته در تجارت Cryptopia مورد استفاده قرار گرفت. اکثریت بزرگی از مبادلات تجاری Raiblocks برای Bitcoin BTC و می تواند برای سکه های مختلف Bitgrail رد و بدل شود.

READ  کسب درآمد از سایت زیدو - Ziddu

از سوی دیگر، شما می توانید تجارت Mercatox را دریافت و مبادله رکورد با استفاده از Mrai تحت کد  XRB. مسائلی وجود دارد که Bitcointalk و رشته تلگرام برای مبادله XRB مناسب نیستند، اما هیچ شواهدی برای این مسائل وجود ندارد. شما می توانید سعی کنید با استفاده از یک مقدار کمی و احساس برداشت خود را در تبادل نظر.

در قلمرو پول دیجیتال، Telegram به عنوان یک استثنا ظاهر می شود. مزایای استفاده از تلگراف این است که شما می توانید فورا با افراد مورد نیاز در معامله صحبت کنید. با این حال، شما باید مرحله ای را که می خواهید بیشترین استفاده را انتخاب کنید انتخاب کنید. روش XRB ساده و استثنایی است.

تجارت اصلی مبادلات که در جامعه Raiblocks ثبت شده بود، پیش از آن به وقوع پیوست. مرحله تبادل اغلب تغییر می کند و Raiblocks تبدیل به یکی از پول دیجیتال شناخته شده می شود. هر دو هزینه و قیمت بازار خود را افزایش می دهد موقعیت خود را در میان ارزهای مختلف دیجیتال در بازار رمز گشایی.

 

دوستان این ارز در ۱۵ دی ۹۶ به قیمتی $۳۴٫۵۰ سنت رسیده است

امید است تا سه ماه آینده این ارز رو در در قیمت ۱۰۰ دلار مشاهده کنیم.

 

لینک ربات تلگرامی ارز

https://t.me/RaiWalletBot

برای گفتگو با تمامی خریداران ارز از لینک زیر استفاده کنید

http://t.me/joinchat/CF1eAT_Pym-cBBqdLdza4g

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *